Fare İlaçlama Nasıl yapılır?

UNS ilaçlama firması fare ilaçlama ile mücadelede son teknoloji hizmet vermektedir. Garantili fare ilaçlama hizmeti sunan firmamız, fare ile ilgili tüm soruları cevaplamaktadır.

Fareler genel anlam itibariyle kemirgenler sınıfı içerisinde yer almaktadır. Bilimsel olarak adını RATTUS NORVEGİCUS olarak almaktadır. Familyası Muridae’dir.

Tanımı konusunda ise belirtmek isteriz ki Gelişmiş olanlar genellikle 190- 260 mm uzunluğundadır. Kuyruk uzunlukları ise temel yapılarından biraz daha kısa olarak incedir. 150-200 mm arasında değişmektedir. Dışkıları istila edilmiş noktada ilaçlama yapacak firmanın fark etmesi açısından önemlidir.

Farelerin dışkıları bir zeytin tanesi kadar genişlikte ve aynı renktedirler. Ölçü olarak bu dışkılar 15 -22 mm arasında değişmektedir. Vücut yapıları orta derecede belirtmiş olduğumuz mm boyuttadırlar. Renkleri kahve rengi ve beyaz renkte olurlar.

Farelerin orta doğu ve Asya kısmından Avrupa’ya geldiği düşünülüyor.

Lağım faresi; Yaşam alanlarında ve özellikle kanalizasyon bölgelerinde yaşarlar. Apartmanlar ve bodrum katlarında, kendi yaşam alanlarını kurarak yaşama ve üremeye başlarlar. Davranış biçimleri uygun bir ortam bulduklarında uzun yıllar yaşarlar. Riskli canlılar arasında bulunmaktadır. Fareler 60’ın üzerinde bakterileri taşımaktadırlar. Gıda ve üretim fabrikalarında, ev ortamlarında, iş merkezlerinde doğrudan zarar verebilirler.

Fare ilaçlama şirketi

Günümüze baktığımızda birçok fare ilaçlama şirketi bulunmaktadır. Dikkat edilmesi gerek birçok husus bulunmaktadır. Fare ilaçlama yapılacağı zaman uygulanan yöntemler önemli olmaktadır. Etkili bir yöntem uygulanmadığı vakitte, istemiş olduğunuz sonucu alamayabilirsiniz.

Yukarıda anlatmış olduğumuz gibi fareler çok kıvrak ve kemiksiz bir yapıya sahiptirler. Bu nedenle yapılacak uygulamada o denli etkili olmalıdır. Kullanılacak olan kimyasalların önemi de bu konuda çok önemlidir. Öncelikle müşterilerimizin dikkat etmesi gereken hususlar;

 • Farelerin beslenme alanlarının yerleri bulunmalıdır.
 • Kesinlikle yiyecekler açık bırakılmamalıdır.
 • Çöp Kovalarının kapakları açık bırakılmamalıdır.
 • Mutfak, lavabo, zeminler ve tezgahlar temiz olmalıdır.
 • Farelerin olası bir yerden girmemeleri için delik alanlar kapatılmalıdır.
 • Açık boru alanları kapatılmalıdır.
 • Bireysel mücadelelerde fare yapışkanları kullanılmaktadır, lakin uygun pozisyonda yerleştirilmelidir.

Fare İlaçlama Nasıl Yapılır?

Bilimsel olarak kanıtlanmış olan ve sektörün çalışanları arasında bilindiği üzere, fareler böcek ilaçları ile yok edilemezler. Farelerin bünyesi bu gibi kimyasallara dirençlidir. Son derece zeki olan bu kemirgenler mücadele edilmesi zor olan, canlılar arasında yer almaktadır.

Uns Fare İlaçlama

Özel içerikli kimyasallarla, farelerin iç kanama sonucu etkisi altına almaktadır. UNS ilaçlama ekiplerimiz, kemirgen gruplarına son derece etkili çözümler sunmaktadır. Garantili ilaçlamalar yapan firmamıza 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz.

Fare ilaçlama kesin çözüm mü diye sorulan sorulara cevap vermekteyiz. Bize ulaşın.

En İyi Fare İlaçlama Şirketi

Fare ilaçlamaya karar verdiniz ve bir şirket arıyorsunuz. İnternette arama sonuçlarında birçok en iyi fare ilaçlama şirketi adında firma göreceksiniz.

Uygun fiyat gibi bazı göz alıcı taleplerinize cevaplar sizi yanıltmasın. Fare ilaçlama hizmeti çok zor bir uygulamadır. Öyle ki yapılan uygulama etkili olmaz ise, istila büyüye bilmektedir.

Bu nedenle, ilaçlama karar verdiğiniz zaman, firmalarda aramanız gerek bazı hususlar vardır. Bunlar;

 • Çalışma belgesi
 • Uzmanlık belgesi
 • Kullanılan kimyasal marka ve etkisi
 • Personel uzmanlık belgesi
 • Sağlık bakanlığınca kullanılan kimyasalların izin ve onayı

Bu durumlara dikkat edilmesi ilaçlamanın tekrarlanmaması ve etki etmesi hususunda etkin faktörlerdir.

En iyi fare ilaçlama şirketi olarak firmamız UNS ilaçlama 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir. Bizlere iletişim kısmından veya WhatsApp üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Fare İlaçlama Esenyurt

İstanbul bölgesinde birçok ilçeye hizmet vermekteyiz. Bunların başında Esenyurt fare ilaçlama hizmeti gelmektedir.

Esenyurt fare istilasına maruz kalmış en hassas ilçelerden biridir. Birçok kez basına sızan görüntülerle gündeme gelmektedir.

Bu nedenle profesyonel fare ilaçlama Esenyurt hizmeti veren UNS ilaçlama garantili kesin çözümlerle sonuç vermektedir.

Esenyurt bölgesinde, müşterilerimizin aramalarında fare ilaçlama şikayetleri en başta gelmektedir. Bölgesel olarak altyapısında kanalizasyon sistemine sahip olan ilçede, bu sıklıkla görülmesi normaldir.

Bu gibi sorunları yaşıyorsanız ve profesyonel ilaçlama hizmeti almak için bize ulaşınız.

İlaçlama ve Dezenfeksiyon Hizmetlerimiz

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top