Oryantal Hamam Böceği İlaçlama

Oryantal hamam böceği 1-1,5cm büyüklüğünde ve siyah renkte bir böcektir. Halk arasında karafatma olarak da bilinir. Erkek oryantal hamam böceğinde 2 tane kahverengi kanat bulunur. Oryantal hamam böceği genel olarak bodrum, banyo, mutfak ve bina boşluklarında yuva yapar. Havaların sıcak olması oryantal hamam böceklerinin kolay çoğalmasını sağlar, Oryantal hamam böceği ilaçlama hizmetinde en çok üredikleri ve yaşadıkları alanları hedefleriz.

Oryantal Hamam Böceği En Çok Ne Zaman Görünür

Sıcak havalarda komşu binalara da sıçrar ve hızla çoğalırlar. Kış zamanı gelince vakitlerini yuvalarında geçirirler. Çok pis olan oryantal hamam böceği hastalık taşıyıcısıdır ve her şeyi yer. Oryantal hamam böceklerinin 6 aylık ömürleri vardır. 10 katlı bir alanı bir gecede gezebilen oryantal hamam böceği 4.5km yol alabilir. Dairesinde veya bina boşluğunda hamam böceği görenlerin hemen ilaçlama yaptırması veya Oryantal hamam böceği ilaçlama işini profesyonel bir ilaçlama firmasına devretmesi gerekir.

Oryantal hamam böceği ilaçlama

Yoksa çok kısa sürede her yer karafatma istilasına uğrar içinden çıkılması zor bir hal alır. Bilinçsizce yapılan müdahaleler oryantal hamam böceğinin daha fazla çoğalmasına yol açar. Oryantal hamam böceği çok fazla salgın hastalığı taşır bunlardan bazıları; gıda zehirlenmesi, verem, dizanteri, mantar hastalıkları, astım, alerjik reaksiyondur.

Oryantal Hamam böceğinin üzerinde gezindiği besinlere salya ve dışkılar bırakır. Bu besinleri yiyen ve dokunan insanlara hastalık bulaşır. Kalorifer böceği aslında bildiğimiz hamam böceğidir ancak sıcak yerleri sevdikleri için bu isimle adlandırılmışlardır. Çok farklı ortamlara adapte olup yaşayabilir, fakat en çok bina içlerinde nemli ve ılık ortamları tercih eder. Oryantal hamam böceği ilaçlama yapılması kesinlikle önemli olan bir böcek türüdür.

Hizmet Bölgelerimiz

İstanbul’da En Yoğun Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Hizmet Bölgelerimize Özel Ücretsiz Keşif

Memnun Müşterilerimiz

5/5
Emre BİLGİN

Firmamız için ilaçlama hizmeti talebimiz vardı, sağ olsun hızlı bir şekilde ve işimizi engellemeden ilaçlama çalışmasını yaptılar.

5/5
Şahin Tanyeri

Kesinlikle tavsiye ederim herkese, gönül rahatlığıyla ilaçlama yaptirabilirsiniz. İlaçlama sonrası herhangi bir problem yaşamadık.

5/5
İsmail Unus

Ofisimiz konumu nedeniyle böceklerin istilasına uygun bir bölgede, daha önce ilaçlama yaptık ancak sürekli geri geliyorlar, UNS ilaçlamanın yardımıyla uzun süredir sorun yaşamıyoruz.

5/5
Fatih Okumuş

Firma kaliteli hizmet sunuyor ve işine önem veriyor. Çalışma şekillerine ve kullandıkları ilaçlar ve verdikleri bilgilerle bunu görebilirsiniz.

Scroll to Top